Angarai

Tentiniai angarai

UAB „Baltijos angarų grupė“ siūlo aukščiausios kokybės ir patvarumo tentinius angarus ir paviljonus, kurie projektuojami atlaikyti net pačias didžiausias vėjo ir sniego apkrovas (iki 120 kg/m2).

Visa produkcija gaminama pagal EN 1090-2 standartą ir turi CE kokybės ženklą, žymintį ne tik tai, kad projektavimo ir gamybos procesai yra sertifikuoti, bet ir kad gamybos procese naudojamos saugios, aukščiausios kokybės medžiagos.

Mažesniems tentiniams angarams sumontuoti nereikalingos dideles apkrovas atlaikančios aikštelės, todėl taupant lėšas juos galima montuoti net ant taškinio betoninio pagrindo, kuris paruošiamas (išliejamas betono pagrindas arba paklojamos betoninės plokštės) atsižvelgiant į angaro karkaso brėžinyje nurodytas tvirtinimo (inkaravimo) vietas.

Galimi matmenys:
• plotis iki 50 m (be vidinių atramų); • sienų aukštis iki 10 m;
• angaro ilgis neribojamas.

Šiltinti angarai

Šiltinti angarai – tai populiarus ir perspektyvus statinių tipas, išsiskiriantis subalansuotu kainos ir techninių duomenų deriniu. Jie dažniausiai naudojami kaip prekybinės ir administracinės patalpos, kaip pastatai žemės ūkio, pramonės ir logistikos reikmėms, taip pat automobilių servisams, plovykloms ir kt.

Angarų sienų ir stogo storis (naudojamos daugiasluoksnės „Sandwich“ plokštės) parenkamas atsižvelgiant į pastatų paskirtį ir užsakovų poreikius, taip pat į regiono klimatines sąlygas, galimas grunto apkrovas ir planuojamų pastatų konstrukcijos savybes.

Šio tipo angarai leidžia lengvai palaikyti optimalų patalpų mikroklimatą ištisus metus.

Galimi matmenys:
• plotis nuo 15 m iki 50 m (be vidinių atramų); • sienų aukštis iki 10 m;
• angaro ilgis neribojamas.

Kontaktai

Telefonas: +370 655 45 571
E-paštas: info@angarugrupe.lt

Adresas:
Ateities g. 31, 06326 Vilnius

Rekvizitai
UAB "Baltijos angarų grupė"
Kodas:305074452
PVM:LT100012307610